Internetová prezentace firem

Prezentace firem, propagujte produkty a služby své firmy pomocí reklamních článků. Díky tomuto webu internetová prezentace bude vaše společnost vidět.

Internetová prezentace > Domácnost

postheadericon Domácnost

postheadericon Při zateplování domu nezapomeňte na střechu

Při zateplování domu se nejčastěji hovoří o výměně oken a zateplení fasády. U starších nezateplených domů je běžné, že střechou uniká zhruba 20% tepla. Únik tepla střechou tak nelze opomíjet.

Zateplení střechy zamezuje únikům tepla v zimně a přehřívání vnitřních prostor v létě. Kvalitním zateplením šikmé střechy tak můžeme získat z nevyužitelné půdy kvalitní prostor pro půdní bydlení.

U plochých střech starších domů je obvykle po pár desítkách let nutné provést nezbytné opravy hydroizolace. V případě kompletní rekonstrukce hydroizolace je tak vhodné současně provést zateplení střechy.

Zateplením střechy minimalizujete únik tepla střechou, a tak snížíte náklady na vytápění. Navíc zlepšíte komfort bydlení a zvýšíte hodnotu nemovitosti a prodloužíte její životnost.

Aby bylo zateplení střechy kvalitní, měli byste realizaci svěřit zkušené profesionální firmě. Laická práce v tomto případě většinou přináší následné problémy. Ať už se jedná o tepelné mosty, kondenzaci par či jiné problémy.

Mezi firmy mající s tepelnou izolací šikmých i plochých střech dlouholeté zkušenosti patří společnost Stav Agency z Liberce. Pokud uvažujete o rekonstrukci střechy nebo o zateplení, nechte si zpracovat nezávaznou nabídku od společnosti Stav Agency s.r.o.

http://www.stav-agency.cz/hydroizolace/ploceh-strechy/

http://www.stav-agency.cz/stavebni-cinnost/rekonstrukce-objektu/

http://www.stav-agency.cz/2019/04/17/pri-zateplovani-domu-nezapomente-na-strechu/

 

postheadericon Jaký vybrat bazén

Plastové a nafukovací bazény

Bazény z plastu či nafukovací jsou jen sezonní záležitostí a je jen na nás, zda budeme ivestovat každý rok do nového, či zainvestujeme do jiných materiálů a bazén vydrží desítky let. Jejich výhodou je nízká pořizovací cena, ale nevýhodou je krátká životnost a časté měnění vody.

Laminátové bazény

Bazény ze sklolaminátu zaručují životnost 15. let, mohou se usadit pouze do zeminy na betonovou desku, takže při pořízení se můžete vykoupat už za dva dny, ale časem ztrácí své výhody. Laminát ztrácí svůj pěkný vzhled a opravy na skeletu jsou viditelné. Na trhu je oblíbený tvar ovál či obdélník v cenové relaci kolem stodvaceti tisíc korun. Výhodou je jejich povrchová úprava, která umožňuje ponechat vodu v laminátových bazénech celoročně, dále životnost 15 let, nevýhodou je pořizovací cena, časem materiál ztrácí svou barvu a křehne.

Plastové bazény z polypropylenu (PP)

Bazény z polypropylénu mají minimální životnost 20 let, což je dlouhodobá investice, které je nutné věnovat dost času na rozmyšlenou. Bazén je svařen z PP desek pomocí nejmodernější techniky, sváry jsou 100% pevné a vodotěsné. Je možné zvolit jakýkoliv tvar, protože plast je odolný a dá se tvarovat, takže je možné pořídit velmi estetické bazény za dobré ceny. Bazénový skelet většího rozměru včetně trysek a skimmeru pořídíte už kolem třiceti tisíc korun a to už se vyplatí investovat, když nám vydrží 20 let. Nevýhodou je, že se životnost odvíjí od počáteční výkopové práce, která je nejdůležitější na celé stavbě, proto je dobré svěřit celou stavbu odborníkovi, je třeba dbát na odborně vypracovanou betonovou desku na kterou se bazén pokládá a betonovou směs, která se dává po stranách bazénu, po vrstvách (max 30 cm betonu) a vždy musí být v bazénu dopuštěná voda nejlépe 30 cm nad vrstvou betonu (po vytuhnutí se opět pokračuje stejně). Při dodržení všech podmínek nám pak bazén vydrží desítky let, takže se nám investice vyplatí a dále se staráme jen o kvalitu vody pomocí bazénové chemie. Nevýhodou je, že v létě se propylen roztahuje vlivem slunečního záření a v zimě se při neodborném provedení obetonování může bazén zbortit či vytvořit různé zvlnění, to vše se dá ale napravit vodou, která by mohla zvlnění zmírnit, ne však odstranit, svar bazénu může při nekvalitním provedením prasknout, ale dá se opětovně zavařit (další svar jde vidět). Výhodou je délka životnosti, nízké pořizovací náklady, možnost jakéhokoliv tvaru a UV ochrana proti vyblednutí.

Na co dávat pozor?

Je dobré vybírat pečlivě a také myslet na to kolik času jsme ochotni věnovat úpravě vody, pokud máme zájem o bazén větší, musíme myslet, že starost o vodu bude vyžadovat čas. Je potřeba koupit i kvalitní filtraci, bazénovou chemii, měřiče pH a spoustu dalších. Výhodou je, že trhy nabízí bezchlórovou péči o bezény a v případě alergií to velmi oceníme, protože když si pořídíme automatický salinátor, vodu hlídáme jen občas. Automatické salinátory a chlórátory už pracují tzv. za vás a dávkuji do bazénu jen potřebné množtví soli, či chemie, tudíž se o bazén staráte minimálně.

Doporučujeme

Na trhu je spousta firem, ale my doporučujeme Gluc PBS s.r.o. Velmi dobré zkušenosti, naš trh zásobují kvalitními výrobky, ručí za každý svar na bazénu, který je svařován nejmodernější technologií. Zdarma Vám nabídnou poradenství, sestaví nabídku i s naceněním, doporučí vhodnou filtraci, osvětlení. Nabízí také širokou škálu bazénové chemie, tepelné čerpadla, výměníky, salinátory, protiproudy, schody a spoustu dalších doplňků. Stačí jen navštívit stránku: bazenygluc.cz

 

postheadericon Alupol zastřešení bazénů

Mít svůj vlastní bazén je v dnešní době velmi rozšířený a v podstatě módní trend. Existuje nepřeberné množství zahradních bazénů, které slouží především k relaxaci a odpočinku, ale také k zábavě či rekreačnímu plavání. Nejzákladnější je rozdělení zahradních bazénů do dvou skupin. Těmi jsou jednak bazény nadzemní a jednak bazény zapuštěné. Zastřešit lze samozřejmě oba typy bazénů, nicméně v případě těch nadzemních to není úplně běžné. Důvodem je značná problematičnost.

Alupol

Zastřešení bazénu není ani jednoduchá, ani levná záležitost. Je nutné věnovat maximální pozornost zejména výběru kvalitního dodavatele. Jedním z nich je například firma Alupol, která nabízí nejrůznější druhy bazénových zastřešení. Dodává je přitom nejen po celé České republice, ale také do Rakouska, Německa a dalších zemí Evropské unie. Nejprodávanějším typem zastřešení je varianta Practic a to především díky své variabilnosti a cenové dostupnosti. Konstrukce u tohoto typu zastřešení je vhodná pro použití v horských oblastech. Zákazníky rovněž potěší i kalkulace ceny zastřešení, kterou Alupol nabízí online na svých webových stránkách.

Výhody zastřešení bazénu

Zastřešení zahradního bazénu má hned několik výhod najednou. Tou bezesporu největší je, že umožňuje koupání nejen v případě nepříznivého počasí, ale i za zhoršených klimatických podmínek (například za nižší teploty). Tím prodlouží koupací sezónu i o několik měsíců. Narozdíl od bazénu bez zastřešení zastřešený bazén vyšší teplotu vody. To je dáno vlivem sluneční energie a skleníkového efektu, díky němuž se voda v zastřešeném bazénu rychleji ohřeje. Další nemalou výhodou zastřešeného bazénu je bezpečnost – zastřešení totiž zabraňuje nechtěnému pádu do otevřené hladiny. Chrání tak zejména děti a zvířecí mazlíčky. Navíc je chráněn i samotný bazén a to před nejrůznějšími nečistotami. 

 

postheadericon Nerezové komíny odstraňují veškeré spaliny

Chystáte-li se stavět dům, potřebujete nejprve projekt, podle kterého se potom dům postaví. Je třeba mít již předem rozmyšleno, jak bude vypadat dům, zejména jde o materiál, z jakého se bude stavět, jak bude řešen a dále potřebujete vědět, jak řešit kanalizaci, vnitřní rozvody vody, elektřiny a také jaký budete používat systém vytápění. Na tom totiž závisí komín, který budete potřebovat rovněž postavit.

Komín je velmi důležitý prvek domu, může sloužit k odvětrávání méně agresivních spalin, které vznikají spalováním zemního plynu, na kterém se často vaří nebo se používá k vytápění, nebo jej můžete používat pro odvod spalin z tuhých paliv. V takovém případě je třeba volit komín z kvalitnějších materiálů, protože tyto spaliny jsou mnohem agresivnější. Proto je vhodné s tím počítat a zvolit dostatečně odolný materiál komínu. Pro odvod spalin z tuhých paliv se nejlépe hodí komíny z nerezu. Nerezový plech je dostatečně odolný vůči působení spalin, extrémně vysokých teplot i vlhkosti. Komíny z nerezu jsou velmi účinné a v současné době vyhledávané pro skvělou funkčnost a praktičnost.

Internetový obchod Komíny-nerez.cz vám nabídne široký výběr nejrůznějších druhů komínů, které představují skvělé řešení odvodu spalin. Nerezové komíny mají výhodu zejména v tom, že se skládají z jednotlivých dílů. Stavebnicový charakter zajišťuje velkou variabilitu komínu a velké množství různých dílů, ze kterých můžete vybírat. Snadno si tedy sestavíte komín přesně na míru a bez problémů do něj napojíte jakýkoli kouřovod. Navíc spolu s nízkou hmotností zajišťuje tento typ konstrukce komínu snadnou manipulovatelnost. Nerezové komíny vám vydrží sloužit skutečně dlouhé roky. Vyberte si nerezový komín, který se bude hodit k vašemu domu a užívejte si výhod tohoto skvělého výrobku.

 

postheadericon Estetické ploty z kvalitního betonu

Plot patří neoddělitelně ke každému domu, slouží k oddělení vašeho soukromého prostoru, proto je velmi důležité použít takový plot, který bude splňovat potřebné požadavky. Na českém trhu se v poslední době pohybuje velké množství různých typů plotů a není jednoduché se mezi nimi orientovat. Je ale jasné, že pokud chcete zachovat vaše soukromí, nepořídíte si průhledný pletivový plot. Proto je důležité při výběru oplocení utřídit si požadavky, které na plot máte, a podle nich si vybrat druh oplocení. Pravděpodobně budete hodnotit materiál plotu, dále tvar a výšku, konstrukci, barvu a v neposlední řadě také cenu. Betonovéploty.net vám nabízí univerzální betonové ploty jako řešení okrasného kvalitního oplocení.

Betonové ploty vás oslní celou řadou výhod, mezi ty nejvýraznější patří určitě odolnost, pevnost a pružnost, které betonovému plotu dodává kvalitní beton, z něhož je vyroben. Pro spotřebitele jedním z největších pozitiv zůstává nenáročnost na údržbu a z odolnosti vyplývající dlouhá životnost. Nic nepotěší uživatele tak jako skutečnost, že se o plot nemusí starat a přesto mu vydrží sloužit dlouhá desetiletí. Betonové ploty jsou sestaveny z betonových sloupků a plotových dílců, plot se tak snadno sestavuje a v případě potřeby je možné jej zase rozebrat.

Praktické vlastnosti jsou samozřejmě důležité, ovšem je dobré, pokud plot také dobře vypadá. Plot musí být esteticky v souladu s domem, v případě betonového plotu je výhodou jeho značná variabilita. V dnešní době se vyrábí mnoho různých dekorů, které mohou zdobit plotové dílce a nově také betonové sloupky. Betonový plot si tak jednoduše sestavíte podle vašich přání a potřeb. Prohlédněte si nabídku dekorů a také barev betonových plotů, vyberte si tvar a výšku plotu a nechte si jej instalovat kolem vašeho domu.

 
Více článků...
Hledání

Kalendář
<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031