Internetová prezentace firem

Prezentace firem, propagujte produkty a služby své firmy pomocí reklamních článků. Díky tomuto webu internetová prezentace bude vaše společnost vidět.

Internetová prezentace > Domácnost > Alupol zastřešení bazénů

postheadericon Alupol zastřešení bazénů

Tags:

Mít svůj vlastní bazén je v dnešní době velmi rozšířený a v podstatě módní trend. Existuje nepřeberné množství zahradních bazénů, které slouží především k relaxaci a odpočinku, ale také k zábavě či rekreačnímu plavání. Nejzákladnější je rozdělení zahradních bazénů do dvou skupin. Těmi jsou jednak bazény nadzemní a jednak bazény zapuštěné. Zastřešit lze samozřejmě oba typy bazénů, nicméně v případě těch nadzemních to není úplně běžné. Důvodem je značná problematičnost.

Alupol

Zastřešení bazénu není ani jednoduchá, ani levná záležitost. Je nutné věnovat maximální pozornost zejména výběru kvalitního dodavatele. Jedním z nich je například firma Alupol, která nabízí nejrůznější druhy bazénových zastřešení. Dodává je přitom nejen po celé České republice, ale také do Rakouska, Německa a dalších zemí Evropské unie. Nejprodávanějším typem zastřešení je varianta Practic a to především díky své variabilnosti a cenové dostupnosti. Konstrukce u tohoto typu zastřešení je vhodná pro použití v horských oblastech. Zákazníky rovněž potěší i kalkulace ceny zastřešení, kterou Alupol nabízí online na svých webových stránkách.

Výhody zastřešení bazénu

Zastřešení zahradního bazénu má hned několik výhod najednou. Tou bezesporu největší je, že umožňuje koupání nejen v případě nepříznivého počasí, ale i za zhoršených klimatických podmínek (například za nižší teploty). Tím prodlouží koupací sezónu i o několik měsíců. Narozdíl od bazénu bez zastřešení zastřešený bazén vyšší teplotu vody. To je dáno vlivem sluneční energie a skleníkového efektu, díky němuž se voda v zastřešeném bazénu rychleji ohřeje. Další nemalou výhodou zastřešeného bazénu je bezpečnost – zastřešení totiž zabraňuje nechtěnému pádu do otevřené hladiny. Chrání tak zejména děti a zvířecí mazlíčky. Navíc je chráněn i samotný bazén a to před nejrůznějšími nečistotami.