Internetová prezentace firem

Prezentace firem, propagujte produkty a služby své firmy pomocí reklamních článků. Díky tomuto webu internetová prezentace bude vaše společnost vidět.

Internetová prezentace > Móda > Tipy na valentýnské dárky

postheadericon Tipy na valentýnské dárky

Tags: eshop | internetový obchod | kosmetika | parfémy | vůně

Nová Paka 25.1.2012 - Parfémy jsou v dnešní době nedílnou součástí životního stylu pro mnohé z nás. S blížícím se svátkem všech zamilovaných může být dárek v podobě parfému velmi okouzlující jak pro ženy, tak pro muže. Parfém není tvořen jen směsí různých esencí. Mnohé o něm vypovídá právě samotný flakonek. Designéři jsou si toho dobře vědomi, a proto v řadě parfémů najdete srdcovité a barevné prvky, díky nimž i pouhým vzhledem můžete vyjádřit své city.

Rebelské povahy jistě ocení Victoria Secret Sexy Little Thing Love Rocks. Parfém stvořený pro dívky s divokým srdcem rockové princezny. Vůně se otvírá sladkými malinami, pivoňkou a bergamotem. V srdci se ozývá jasmín, santalové dřevo, stephanotis a šťavnatá švestka. Vůni pak uzavírá mošus, ambra, fialka a především vanilka. Celkový dojem z vůně je nepopsatelný. Musíte ji vyzkoušet sami!

Teplejší sladkou vůni představuje Guess Guess By Marciano. Báječná kombinace květin, vanilky, karamelu a citrusů dělá vůni nezapomenutelnou. Parfém je ideální pro romantické ženy s mladistvým duchem. V zimních měsících vůně zahřeje a pohladí po duši.

Milovnice svěžích květinově ovocných vůní nadchne velmi originální vůně Moschino Funny. Vůně Moschino Funny vynikne na spontánní ženě, která neztratila smysl pro humor a fantazii. Flakon se srdíčkovým víčkem a červenou stužkou zdůrazňuje hravost a rozvernost vůně. Šik kombinace zeleného čaje, červeného pepře, grapefruitu a jasmínu zaručuje euforický zážitek. 

I zamilované ženy mohou zamilovaně vonět. Nevěříte? Tak to jste ještě neslyšeli o vůni Lanvin Marry Me. Parfém s názvem „Vezmi si mě!“ se přímo dožaduje pozornosti. Smyslně ženská vůně plná emocí, bláznivé lásky a radosti. Mix šťavnatého ovoce a něžných květin přímo vybízí k randění. S vůní Lanvin Marry Me budete naprosto neodolatelná.

Není růžová ani přeslazená, a přesto je něčím něžná a neodolatelná. Taková je vůně Quiksilver Roxy Love. Vůně stvořená pro ženy, které prahnou po nekonečné svobodě. Roxy Love se otevírá jiskřivým koktejlem citrusových nót se špetkou zeleného čaje. Jemné květinové srdce a závěr s akordy dřeva a svůdným pižmem. Elegantní Roxy Love je květinově citrusová vůně pro každou náročnou ženu.

Pokud právě parfém není to, čím byste chtěli svoji partnerku obdarovat, pak Vám doporučujeme některou ze sad dekorativní kosmetiky. Kosmetické kufříky mají tu výhodu, že je v nich vše pěkně pohromadě a přehledně. Mezi nejoblíbenější patří i Makeup Trading Diplomat. Kazeta obsahuje vše potřebné, bez čeho si většina žen ani nedovede běžný den představit.