Internetová prezentace firem

Prezentace firem, propagujte produkty a služby své firmy pomocí reklamních článků. Díky tomuto webu internetová prezentace bude vaše společnost vidět.

Internetová prezentace > Služby > Plánujete založit s.r.o. ?

postheadericon Plánujete založit s.r.o. ?

Tags: založení firmy | založit společnost

Plánujete založit s.r.o., ale nevíte přesně, co to vše obnáší? Potřebujete prioritní termín u notáře? Obáváte se, že obchodní soud zamítne žádost o zápis? Nejste si jisti, zda splňujete předpoklady pro vydání koncesované živnosti? Jedna možnost je pustit se do akce a zkusit sami prošlapat cestu ke kýženému výsledku, který se však nemusí v rozumném horizontu dostavit. Kromě toho strávíte spoustu drahocenného času studováním zákonů a vyhlášek. Můžete se však také obrátit na specializovanou firmu, která celou agendu založení s.r.o. na míru vyřídí za vás - na Profi-kancelář s.r.o.

Profesionální poradenství k založení s.r.o.

Před samotným založením firmy je vhodné zvážit mnoho aspektů. Naši specialisté Vám poradí v otázkách spojených s přípravou notářského zápisu, jednáním jednatelů, děděním obchodních podílů, využitím společného jmění manželů pro účel založení s.r.o., atd. Nemusíte se obávat častých změn legislativy, nabízíme servis založení firmy v souladu s posledními platnými zákony.

Minimální zátěž klienta u založení firmy

Samotné založení firmy za vás vyřídíme na základě plné moci. Kromě osobní účasti při sepisování notářského zápisu není vaše přítomnost vůbec potřeba. Odborníci Profi-kanceláře se postarají o to, aby veškeré dokumenty byly podány v souladu s aktuálními požadavky. Kromě zřízení živnostenského listu a zápisu nové společnosti do obchodního rejstříku se postaráme i o přihlášení na finančním úřadu, případě k platbě DPH.

Rychlé založení s.r.o.

Za jak dlouho můžete očekávat založenou firmu přihlášenou na příslušných úřadech? Pokud vše probíhá plynule, celý proces trvá pouze 10 pracovních dní. Odborné poradenství k založení s.r.o., založení nové společnosti express na klíč, poskytnutí sídla, vedení účetnictví a dalších agend nabízí společnost Profi-kancelář s.r.o., která sídlí na adrese Husinecká 10, Praha 3.

Bližší informace o založení s.r.o. získáte na webu společnosti www.profi-kancelar.cz/nova-firma nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.

 
Hledání

Kalendář
<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031