Internetová prezentace firem

Prezentace firem, propagujte produkty a služby své firmy pomocí reklamních článků. Díky tomuto webu internetová prezentace bude vaše společnost vidět.

Internetová prezentace > Služby > Kompletní služby pro Vaši kancelář

postheadericon Kompletní služby pro Vaši kancelář

Tags:

Vážení ,

 dovolte představení naší firmy Landa interiéry – kancelářský nábytek, kde řešíme poptávky interiérového a designového charakteru. Předmětem aktivit je odborně - technické poradenství, projektová příprava, obchodní a realizační činnost zaměřená na řešení veškerých, jakkoli účelově zaměřených interiérů. Tato práce vyžaduje sladění několika činností, a to od architektonických návrhů, přes zpracování konkrétní (cenové) nabídky, až po závěrečnou realizaci. Ta v sobě zahrnuje montáže nábytku, pokládky koberců a laminátových podlah, instalace žaluzií apo.V rámci řešení každého úkolu poskytujeme odbornou konzultaci a zodpovědné posouzení prostoru nebo celého objektu. Vzhledem k naší nezávislosti na odbytu konkrétního sortimentu zboží máme vždy možnost nabídnout nejlepší reálné varianty řešení a vytvořit tak prostor pro oboustranný dialog, jehož cílem je vyjasnit a přesně definovat konečné zadání úkolu. Prostřednictvím velmi kvalitní truhlářské výroby nabízíme pro vybavení každého interiéru zhotovení jednotlivých atypických kusů i celých sestav nábytku na zakázku.

Od roku 1998 jsme uvedli v našem regionu na trh systém kancelářského nábytku HOBIS a následně se stali jeho certifikovaným prodejcem. Tento systém zaujímá na našem trhu výrazný podíl produkce a to zejména díky své kvalitě a variabilitě jednotlivých prvků. Kancelářský nábytek HOBIS je český produkt vyrobený moderní evropskou technologií. Díky tomuto efektivnímu skloubení je jeho pořizovací cena velmi příznivá. Dodací lhůty jsou 14- denní, běžné barvy jako třešeň, olše a buk držíme z 90% skladem. Na nábytek HOBIS je poskytována záruka 5 let.

Kancelářský nábytek HOBIS je držitelem ochranné známky Ekologicky šetrný výrobek ( viz certifikát). Tato známka vyhovuje i požadavkům usnesení vlády ČR č.720, které doporučuje mezi kritéria pro výběrová řízení zařadit i požadavek na Ekologicky šetrný výrobek. Dále je držitelem Certifikátu jakosti ISO 9001 v oboru výroba nábytku a to pro produkty i služby.     

Samostatnou kapitolou a nedílnou součástí naší nabídky jsou kancelářské židle a jiný sedací nábytek. Na tyto produkty nabízíme záruční a pozáruční servis, protože se jejich  prodejem a opravami aktivně zabýváme. Kompletní sortiment můžete shlédnout na naší vzorkové prodejně ÚVOZ 1, JIHLAVA.