Internetová prezentace firem

Prezentace firem, propagujte produkty a služby své firmy pomocí reklamních článků. Díky tomuto webu internetová prezentace bude vaše společnost vidět.

Internetová prezentace > Služby > Úsporné dřevostavby dnešní doby

postheadericon Úsporné dřevostavby dnešní doby

Tags: bungalovy | dřevostavby | projekty domů

Dřevostavby jsou šetrné k životnímu prostředí, díky tomu je můžeme označovat jako domy ekologické. Moderní domy na principu dřevostavby a konstrukce na bázi dřeva nabízí řadu předností. Dřevostavby nezatěžují tolik životní prostředí ani při výstavbě, ani během jejího užívání. Hlavním konstrukčním prvkem domu je, jak správně předpokládáte dřevo. Dřevo je trvale obnovitelný zdroj. Materiály dřevostavby jsou zdravotně a ekologicky nezávadné. Dřevostavby jsou úsporné a nabízejí příjemné bydlení v takovém rodinném domě. Dřevostavby firmy SPIRAX s.r.o. můžete stavět ve třech různých technologiích výstavby. Výběr té správné technologie pro Vás firma doporučí, vysvětlí rozdíly, které nejsou jen v ceně výstavby.

Chcete si porovnat cenu bytu ve větším městě s cenou výstavby dřevostavby na klíč? Víte, že můžete vlastnit komfortní a pohodlný rodinný dům, který bude stejně levný jako byt? Stavební firma SPIRAX s.r.o. je jednou ze společností, která nabízí dřevostavby za velmi příznivé ceny v porovnání kvality stavebních materiálů. Firma především usiluje o kvalitní provedení kompletní výstavby na klíč. V jejich nabídce najdete i bungalovy do 1 milionu a dřevostavby do 1,5 milionu, ale samozřejmě nabídka je mnohem širší.

Dřevostavby poskytují vysokou úroveň bydlení a zajímavá cena rodinných domů je dána propracovanou technologií výstavby sloupkovou metodou při zachování vysoké kvality výstavby. V dnešní době mnoho investorů zohledňuje ještě před výstavbou investici za dům na klíč, ale i investici při běžném provozu dřevostavby. Firma SPIRAX s.r.o. Vám ukáže možnosti, jak i do budoucna díky dřevostavbě uspořit a tak využívat laciné bydlení naplno. Firma své dobré jméno staví nejen na mnohaletých zkušenostech, ale zejména na profesionalitě, jejímž cílem je kvalitní dům a spokojený investor. Variabilita dřevostaveb díky používané technologii je prakticky neomezená.

Pokud tedy hledáte rodinný dům za příznivou cenu, oslovili Vás dřevěné domy a dřevostavby, realizované jako rodinné domy na klíč, tak právě takové Vám nabízí stavební firma SPIRAX s.r.o. Zajímavý výběr projektů dřevostaveb z katalogu dřevěných domů a samozřejmostí jsou individuální úpravy projektu a projekty dřevostaveb vytvářené na zakázku společně s klientem.

Dřevostavby a bungalovy realizované firmou SPIRAX s.r.o. splňují veškeré normy, zvukové neprůzvučnosti dřevěných domů. To zaručuje sendvičová konstrukce stěn, kde se střídají materiály s různou hmotností a hustotou. Dřevostavby tak ve všech ohledech splňují tepelně-izolační normy a sendvičové stěny jejich domů umožňují vytápění domu elektrickým topením za nižších nákladů, než by tomu bylo u rodinných domů stavěných z klasických stavebních materiálů.

Obraťte se na stavební firmu SPIRAX s.r.o. a nemusíte se obávat žádných skrytých plateb, jako se s tím někteří z Vás setkali u konkurence. Cena vypadala na pohled velmi příznivě, ale pak jste museli přičíst cenu základové desky, DPH a mnohdy i další položky a prezentované ceny domů narostly o pěkných pár stovek tisíc. U firmy Spirax s.r.o. se s takovými nemilými překvapeními rozhodně nesetkáte. SPIRAX s.r.o. je seriózní stavební firma a garantuje Vám domy za pevnou cenu. Uváděné ceny domů firmy SPIRAX s.r.o. jsou konečné! Ať už si vyberete rodinný dům na klíč, bungalov nebo poptáváte výstavbu dřevostavby. U nás zdarma obdržíte veškeré informace a poradenství.

Stavební firma SPIRAX s.r.o. Vám doporučí nejvhodnější typ dřevostavby, poradí Vám s možností financování domu, vysvětlí výhody dřevostaveb a navrhne nejvhodnější řešení domu na míru. Získat vlastní levné bydlení v maximální kvalitě nebylo nikdy dříve snazší. m.ž.

 

 
Hledání

Kalendář
<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031