Internetová prezentace firem

Prezentace firem, propagujte produkty a služby své firmy pomocí reklamních článků. Díky tomuto webu internetová prezentace bude vaše společnost vidět.

Internetová prezentace > Služby > ServiceMan TV: „Odvážní mezi praktiky“

postheadericon ServiceMan TV: „Odvážní mezi praktiky“

Tags: instalace | navod | opravy | prirucka | údržba | videonavod

Webová stránka ServiceMan TV je nová interaktivní služba, zaměřená na praktické videonávody z oblasti domova, zahrady, automobilů, kutilství, hobby, IT a dalších zájmových oblastí.

„Našim cílem je poskytnout prostor lidem, kteří video a internet vnímají jako dobrý způsob, jak se podělit o své zkušenosti, někomu tím pomoci, ale také na sebe upozornit,“ vysvětluje Vladislav Svetlák, zakladatel webu a dodává: „Videonávodem někteří z nás volají po pochvale, jiní po objednávce. Ani na jednom očekávání není nic špatného, protože právě tak uspokojujeme své vlastní potřeby“.

Svetlák dále říká: „Uvědomuji si, že rozdíl není jenom v tom, jak tvůrce videonávodu uspokojuje, ale také kterak to uspokojení k němu přichází. Jakým způsobem jsou nástroje k uspokojení vlastní potřeby využívány. Proto jsme pro firmy, které od videa očekávají více než jen pochvalu, připravili hned několik nástrojů“.

Po jednoduché registraci uživatelé mohou na tento web vkládat vlastní videa ze serverů Youtube nebo Vimeo. Registrovaní uživatelé mohou spolu zárověň diskutovat a posílat si osobní zprávy. Uživatelé si mohou také přidávat videa do seznamu oblíbených. A právě pro ty náročnější, kteří by svou práci rádi zužitkovali i v podobě nových zakázek, je zde možnost přejít na účet redaktor. Ten na svůj profil může přidávat také videoreference, videonabídku, zpětné odkazy, vlastní banner, kontaktní formulář a další užitečné informace o firmě, které v divácích vzbudí zájem o další služby.

Vladislav Svetlák na otázku, co chtěl říci slovy „odvážní mezi praktiky“ odpovídá následovně: „Víte, ono natočit videonávod nevyžaduje jenom ochotu vyhradit si na to čas a zajistit potřebnou techniku, ale chce to také dostatek odvahy se svou zkušeností vystoupit veřejně. Tam venku, na síti, je hodně lidí, kteří, pod rouškou anonymity, komentují naše příspěvky tak, jak by to pod vlastním jménem nikdy nedělali. A právě proto je to obdivuhodné a inspirativní zároveň, jak tito praktici dokáží jít touto nevyšlapanou cestou a překonávat obavy z případné ztráty reputace“.

ServiceMan TV neklade důraz jen na opravdovou snahu pomáhat a radit, ale i na etiketu. To kromě jiného znamená ohleduplně komentovat a neodsuzovat videa, která nejsou ve špičkové kvalitě, protože jak říká provozovatel Svetlák: „Lidé, kteří zde vkládají svá videa, usilují o přispění nejlépe, jak jim to jejich podmínky umožňují,“ a také je přesvědčen, „že nedokonalosti videoprezentace nejsou uživatelé šizeni, protože užitek spočívá vždy v jejich obsahu“.

Dále zde nejsou tolerovány spamy, zneužívání autorských práv, ale také nešvary jako nerespektování názorů druhých či narušování soukromí.

Kontakt a další informace:

http://servicemantv.com - videonávody a užitečné informace