Internetová prezentace firem

Prezentace firem, propagujte produkty a služby své firmy pomocí reklamních článků. Díky tomuto webu internetová prezentace bude vaše společnost vidět.

Internetová prezentace > Služby > Antikvariát Ježek

postheadericon Antikvariát Ježek

Tags: antikvariat

Antikvariát je obchod, který se zabývá prodejem použitých knih, grafiky, map, pohlednic, novic a občas také hudebních nosičů. Rozdíl od knihkupectví je tak patrný na první pohled, protože knihkupectví prodává zboží nové. Antikvariáty jsou tak bazarem určitého zboží. Často prodávané zboží zároveň vykupují.

Antikvariáty vznikali již ve středověku, kdy byl tisk knih velice náročný a byl tak dostupný pouze vyšším vrstvám nebo školám. Aby se ušetřilo, prodávali se použité knihy zpět, aby si je mohl zakoupit někdo jiný. Důvodem bylo také to, že mnohdy neexistovalo více kopií knihy. Až po vynalezení knihtisku začaly vznikat knihkupectví. Největší antikvariát StrandBooks na světě se nachází v New Yorku na Broadwayi.

Antikvariát ježek

Antikvariát Ježekvykupuje knih ze všech možných oborů. Dále vykupují sbírky, pozůstalosti, fotografie a mnoho dalšího. Největší zájem je o knihy věnující se fotografii, architektuře, historii nebo dětské knihy.

Antikvariát Ježek nabízí mnoho dalších služeb. Pokud je nabízeno větší množství zboží k výkupu, jako jsou knižní celky, které se mohou prodávat například při stěhování nebo jako pozůstalost, je možná návštěva odborníka přímo u zákazníka. Odborník Antikvariátu Ježek zboží ocení, zajistí odvoz a vyplatí zákazníka v hotovosti přímo v místě bydliště. Takový výkup knih je možný po celé České republice.

Antikvariát také vykupuje kromě knih různé artefakty, jejichž seznam jsou uvedeny na internetových stránkách. Dále vykupuje různé předměty vyrobené z papíru, jako jsou například průkazy, reklamy, dokumenty, jízdenky, staré programy, časopisy, noviny, dále se vykupují grafiky, obrazy a plastiky.

Ocenění zdarma

Antikvariát Ježek nabízí při větším množství knih, sbírek, obrazu a dalšího většího množství zboží ocenění zdarma kdekoliv u zákazníka. Zákazník se tak nemusí obávat, že bude muset zaplatit za prodej.

 
Hledání

Kalendář
<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031